windykacja


4x patchcord UTP - standardowy kabel UTP długości 15 m. Umożliwia podłączenie kamer do rejestratora.

WD10PURX - Trwały i niezawodny dysk twardy, pojemności 1 TB. Dedykowany do pracy ciągłej, sprawdza się świetnie w systemach monitoringu. Wyposażona w mechaniczny filtr i oświetlacz podczerwieni, może skutecznie pracować w każdych warunkach oświetlenia. Tryb Infrastructure znajduje zastosowanie w skali całego przedsiębiorstwa, kiedy konieczne jest połączenie ze sobą sieci przewodowych i bezprzewodowych.

FAQ- czyli informację tym jak rozwiązać przykładowe problemy, które mogą wystąpić podczas korzystania z urządzenia. Obraz rejestrowany może być w wysokiej rozdzielczości (720p - HD) oraz kompresowany przy wykorzystaniu wydajnych algorytmów h.264, co pozwala z jednej strony na oszczędność miejsca na dysku, oraz płynny przekaz online. Podłączenie do zewnętrznego systemu alarmowego pozwala też na wyzwalanie alarmu po detekcji ruchu przed kamerami.

Bardzo istotną zaletą zestawu jest łatwość jego instalacji i konfiguracji, bez konieczności zatrudniania fachowców. Dodatkowo 5% rabatu dla każdego zarejestrowanego klienta oraz możliwość uzyskania rabatu progowego - szczegóły na podstronie rabatach! 6. Super sprzedawca - certyfikat wydawany co miesiąc po weryfikacji przez serwis potwierdzający najwyższą jakość obsługi na podstawie oceny transakcji przez naszych Klientów w zakresie kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia, kosztu wysyłki oraz zgodności przedmiotu z opisem - kliknij.

4. POK - Program Ochrony Kupujących - przy płatności za pośrednictwem PayU w naszym sklepie oraz zaznaczeniu odpowiedniej opcji - ubezpieczenie transakcji do 10000zł w przypadku nieotrzymania przedmiotu lub otrzymania przedmiotu niezgodnego z zamówieniem. Możliwy jest również odbiór osobisty i płatność gotówką w siedzibie firmy. Odwiedzamy także witryny producentów, fora, witryny Q & A i inne miejsca, gdzie możemy znaleźć cenne informacje.

To oznacza, że możesz obserwować obraz monitoringu z każdego miejsca na świecie, oczywiście jeśli tylko jest w nim stałe łącze. Oczywiście rejestrację obrazu w wysokiej jakości uruchamia czujnik CMOS dopiero po wykryciu podejrzanego zachowania (ruchu). Co bardzo istotne, urządzenie rejestruje obraz w jakości HD, co w praktyce oznacza możliwość dokładnego rozpoznania podejrzanych osób.

Znacznie mniej ograniczeń niesie ze sobą ze względów wytrzymałościowych kamera wewnętrzna, tu się bardziej będzie liczyła wielkość i design. Im wyższe cyfry tym lepiej obudowa jest chroniona przed przedostawaniem się do wnętrza pyłów czy wody. Skanowanie liniowe zmniejsza jakość obrazu i powoduje powstawanie zjawiska migotania.

Gdy montujesz kamerę w sklepie, przeważnie chcesz się chronić przed złodziejami. Kamery takie przede wszystkim powinny mieć zabezpieczenia przed zniszczeniem przez wandali. Monitoring firmy wymaga, aby kamery działały odstraszająco dla potencjalnych osób niepowołanych.

Często instalujemy ją, aby mieć podgląd na to co się dzieje w domu podczas naszej nieobecności. Zatem jest tu ważne, aby kamera taka obejmowała swoim zasięgiem cały teren obiektu. Dlatego określenie przeznaczenia, to rzecz, od której trzeba zacząć.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowe elementy takie jak inny rodzaj kabli, wtyków lub końcówek znajdziesz je na naszych innych aukcjach. Kamera posiada metalową obudowę, odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne - śnieg, deszcz, wilgoć. W dzień kamera daje kolorowy obraz natomiast w nocy przechodzi w tryb B/W ( czarnobiały ) dzięki 36 diodom IR widzi w całkowitych ciemnościach nawet do 30m.

Do Rejestratora w komplecie dołączona jest aplikacja PSS (PSS - Professional Surveillance Software), która umożliwia monitoring do 64 kamer z różnych rejestratorów oraz kamer IP firmy BCS.

Copyright © 2018 motoryzacja